Wizyta w gospodarstwie Państwa Kowalskich

Członkowie Stowarzyszenia Polski Klub Rolnik Farmer Roku 21 września 2022 r. odwiedzili gospodarstwo Państwa Hanny i Krzysztofa Kowalskich z Winnik w woj. mazowieckim.

Wizyta w gospodarstwie Państwa Kowalskich

Państwo Kowalscy są laureatami XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Rolnik Farmer Roku, specjalizują się w hodowli trzody chlewnej rasy Złotnickiej Białej, produkują też olej lniany i rzepakowy, prowadzą również zagrodę edukacyjną.

Państwo Kowalscy oprócz wzorowego prowadzenia gospodarstwa znajdują czas na działalność społeczną i charytatywną, a w swoim gospodarstwie organizują różnego rodzaju spotkania.

Tym razem członkowie stowarzyszenia mieli okazję uczestniczyć w  piątym spotkaniu integracyjnym organizowanym przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Świeszewie.

W spotkaniu pod hasłem „Tak różni , a tak podobni” brali udział uczestnicy warsztatów, ich rodziny, władze samorządowe i seniorzy z klubu „ Senior+” Była to okazja do wspólnego biesiadowania, popróbowania lokalnych smakołyków i pobawić się na świeżym powietrzu.

Goście którzy przybyli do Winnik wyrazili swoją wdzięczność za misję którą realizuje rodzina Kowalskich na rzecz osób niepełnosprawnych.