• Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


Podsumowanie XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu ROLNIK-FARMER ROKU

Laureaci XIX edycji Konkursu nagrodzeni

 

15 lutego 2013 roku w hotelu The Westin Warsaw w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu ROLNIK-FARMER ROKU.

 

 

Laureatami XIX edycji Konkursu i zdobywcami tytułu „ROLNIK-FARMER ROKU” zostali:

  

w kategorii: gospodarstwa rodzinne do 50 ha

Agnieszka Winkler
Żarnowo Pierwsze 36, 16-300 Augustów
woj. podlaskie
zgłoszona przez Podlaski ODR w Szepietowie, PZDR w Augustowie

 

w kategorii: gospodarstwa rodzinne powyżej 50 ha

Mariola i Adam Paczóscy
Korabie 16, 08-311 Bielany
woj. mazowieckie
zgłoszeni przez Mazowiecki ODR w Warszawie

 

w kategorii: gospodarstwa o alternatywnych źródłach dochodu

Anna i Stanisław Lesień
Czajków 1, 62-812 Jastrzębniki
woj. wielkopolskie
zgłoszeni przez Wielkopolski ODR w Poznaniu, ZD w Kaliszu

 

w kategorii: ogrodnictwo, sadownictwo, szkółkarstwo

Monika i Andrzej Staszyńscy
Bystra 159, 38-300 Gorlice
woj. małopolskie
zgłoszeni przez Małopolską Izbę Rolniczą w Krakowie, Biuro w Nowym Sączu

 

w kategorii: hodowlane przedsiębiorstwa rolnicze

Andrzej Mandecki
Stadnina Koni „Nowe Jankowice” Spółka z o.o. 
Nowe Jankowice 17, 86-320 Łasin
woj. kujawsko-pomorskie
zgłoszony przez Agencję Nieruchomości Rolnych w Warszawie

 

w kategorii: produkcyjne przedsiębiorstwa rolnicze

Mieczysław Zaremba
Rolniczy Kombinat Spółdzielczy „Bądecz”
Bądecz 2, 89-320 Wysoka
woj. wielkopolskie
zgłoszony przez Wielkopolski OR ARiMR w Poznaniu, BP w Pile

 

Spośród finalistów przez Kapitułę zostali wyróżnieni:

 

Agata i Robert Czarneccy
Nowinka 4, 16-200 Dąbrowa Białostocka
woj. podlaskie
zgłoszeni przez Podlaski ODR w Szepietowie, PZDR w Sokółce
Wyróżnieni za wyniki w hodowli trzody chlewnej

 

Teresa i Jan Drabina
Plac Wiosny Ludów 11, 62-250 Czerniejewo
woj. wielkopolskie
zgłoszeni przez Stowarzyszenie Polski Klub ROLNIK-FARMER ROKU
Wyróżnieni za hodowlę norek

 

Marzena i Łukasz Kieras
Komorów 4, 28-133 Pacanów
woj. świętokrzyskie
zgłoszeni przez Świętokrzyski ODR w Modliszewicach, PZD w Busku-Zdroju
Wyróżnieni za dynamiczny rozwój gospodarstwa

 

Iwona i Marcin Marchewka
Giże 4, 19-400 Olecko
woj. warmińsko-mazurskie
zgłoszeni przez Warmińsko-Mazurski ODR w Olsztynie
Wyróżnieni za działania na rzecz ochrony środowiska

 

Małgorzata i Dariusz Zaręba
Jastrząbka Młoda 27, 18-411 Śniadowo
woj. podlaskie
zgłoszeni przez Podlaski ODR w Szepietowie, ZDR w Łomży
Wyróżnieni za wyniki w hodowli bydła mlecznego

 

Marta i Marek Zygarliccy
Stary Lubliniec 34, 37-611 Cieszanów
woj. podkarpackie
zgłoszeni przez ANR OT w Rzeszowie
Wyróżnieni za wyniki w produkcji roślinnej

 

 

Pełną informację o XIX edycji Konkursu, listę półfinalistów, finalistów oraz charakterystyki Wyróżnionych Finalistów i Laureatów prezentujemy w Wydawnictwie Okolicznościowym.

 

Patroni i sponsorzy XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu ROLNIK-FARMER ROKU