• Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


Podsumowanie XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu ROLNIK-FARMER ROKU

Laureaci XVIII edycji Konkursu nagrodzeni

 

3 lutego 2012 roku w hotelu The Westin Warsaw w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu ROLNIK-FARMER ROKU.

 

 

Laureatami XVIII edycji Konkursu i zdobywcami tytułu „ROLNIK-FARMER ROKU” zostali:

  

w kategorii: gospodarstwa rodzinne do 50 ha

Małgorzata i Ireneusz Markiewicz

Huta Wałowska 21, 96-200 Rawa Mazowiecka

woj. łódzkie

zgłoszeni przez Łódzki Oddział Regionalny ARiMR w Łodzi

 

w kategorii: gospodarstwa rodzinne od 50 do 100 ha

Bożena i Jan Pilipiukowie

Żeszczynka 61, 21-518 Sosnówka

woj. lubelskie

zgłoszeni przez Lubelski ODR w Końskowoli

 

w kategorii: gospodarstwa rodzinne powyżej 100 ha

Michał Matuszczyk

Modliszewice, ul. Piotrowska 32, 26-200 Końskie

woj. świętokrzyskie

zgłoszony przez Świętokrzyski ODR w Modliszewicach

 

w kategorii: gospodarstwa o alternatywnych źródłach dochodu

Aniela i Henryk Sondej

Lipki Wielkie, ul. Szosowa 24, 66-431 Santok

woj. lubuskie

zgłoszeni przez ANR OT w Gorzowie Wielkopolskim, GNiAZ w Strzelcach Krajeńskich, B. Baczyna

 

w kategorii: ogrodnictwo, sadownictwo, szkółkarstwo

Maciej Karczewski

Lutynia, ul. Wiśniowa 4, 55-330 Miękinia

woj. dolnośląskie

zgłoszony przez Dolnośląski ODR we Wrocławiu

 

Kategorii: przedsiębiorstwa rolnicze

Andrzej i Romuald Wiśniewscy

Sławkowo 22, 87-140 Chełmża

woj. kujawsko-pomorskie

zgłoszeni przez Kujawsko-Pomorski ODR w Minikowie, PZDR w Chełmży

 

Spośród finalistów przez Kapitułę zostali wyróżnieni:

 

Katarzyna i Leszek Dmowscy

Krynica 47B, 08-125 Suchożebry

woj. mazowieckie

zgłoszeni przez Mazowiecki OR ARiMR w Warszawie, BP w Siedlcach

Wyróżnieni za wyniki w hodowli bydła mlecznego

 

Romuald i Maksymilian Jaśkiewicz

ul. Dormowska 4, 64-426 Łowyń

woj. wielkopolskie

zgłoszeni przez Wielkopolski OR ARiMR w Poznaniu, BP w Międzychodzie

Wyróżnieni za rozwój gospodarstwa agroturystycznego

 

Krystyna i Józef Jednorowicz

Stary Dwór 1, 66-304 Brójce

woj. lubuskie

zgłoszeni przez ANR OT w Gorzowie Wielkopolskim, GNiAZ w Strzelcach Krajeńskich, B . Międzyrzecz

Wyróżnieni z rozwój gospodarstwa szkółkarskiego

 

Renata i Henryk Jeremiasz

Samborowice, ul. Długa 52, 47-470 Krzanowice

woj. śląskie

zgłoszeni przez Śląski ODR w Częstochowie, PZDR w Raciborzu

Wyróżnieni za wyniki w produkcji roślinnej

 

Teresa i Andrzej Kubik

Sucha, ul. Powstańców Śląskich 3, 47-100 Strzelce Opolskie

woj. opolskie

zgłoszeni przez Opolski ODR w Łosiowie, TZD w Strzelcach Opolskich

Wyróżnieni za wyniki w hodowli trzody chlewnej

 

Jadwiga i Dariusz Śmichura

Godzieszowa 2, 55-095 Mirków

woj. dolnośląskie

zgłoszeni przez Dolnośląski ODR we Wrocławiu

Wyróżnieni za hodowlę koni i działalność na rzecz środowiska wiejskiego

 

Władysława Gil i Wiktor Urbańczyk

Radzimowice 9, 59-420 Bolków

woj. dolnośląskie

zgłoszeni przez Dolnośląski OR ARiMR we Wrocławiu, BP w Jaworze

Wyróżnieni za działalność na rzecz promowania rolnictwa ekologicznego

 

Pełną informację o XVIII edycji Konkursu, listę półfinalistów, finalistów oraz charakterystyki Wyróżnionych Finalistów i Laureatów prezentujemy w Wydawnictwie Okolicznościowym.

 

Patroni i sponsorzy XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu ROLNIK-FARMER ROKU