Wizytacja gospodarstw finalistów XXVI edycji Konkursu

Od lipca 2019 roku trwa wizytowanie gospodarstw finalistów XXVI edycji Konkursu.

 

Kapituła Konkursu, po przeanalizowaniu nadesłanych materiałów i zasięgnięciu dodatkowych opinii, wyłoniła finalistów XXVI edycji spośród 236 kandydatów do tytułu ROLNIK-FARMER ROKU. Każdego z finalistów odwiedzi Kapituła Konkursu, którą tworzą przedstawiciele Stowarzyszenia „Polski Klub ROLNIK – FARMER ROKU”, uniwersytetów przyrodniczych, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz niezależni eksperci.

 

 

Finaliści XXVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu ROLNIK-FARMER ROKU:

 

Teresa i Krzysztof Bardeccy

woj. wielkopolskie

zgłoszeni przez Stowarzyszenie Polski Klub ROLNIK-FARMER ROKU

 

Waldemar Ciesielski

PPHU BARTOL

woj. pomorskie

zgłoszony przez Pomorsko OR ARiMR w Gdyni, BP w Starogardzie Gdańskim

 

Piotr, Michał i Bartłomiej Grajewscy

woj. pomorskie

zgłoszeni przez Pomorski ODR w Lubaniu

 

Bogusław Kamiński

woj. pomorskie

zgłoszony przez Pomorski ODR w Lubaniu

 

Agnieszka i Ernest Kaźmierczak

woj. wielkopolskie

zgłoszeni przez Wielkopolski ODR w Poznaniu, PZDR w Marszewie (Kaliski)

 

Jan Kępa

woj. dolnośląskie

zgłoszony przez Stowarzyszenie Polski Klub ROLNIK-FARMER ROKU

 

Paweł Kępa

woj. dolnośląskie

zgłoszony przez Stowarzyszenie Polski Klub ROLNIK-FARMER ROKU

 

Marzena Kieras

woj. świętokrzyskie

zgłoszona przez Świętokrzyski ODR w Modliszewicach, PZD w Busku-Zdroju

 

Marcin Konicz

woj. warmińsko-mazurskie

zgłoszony przez Warmińsko-Mazurski ODR w Olsztynie, PZDR w Działdowie

 

Tomasz Kuchta

woj. podkarpackie

zgłoszony przez Podkarpacki OR ARiMR w Rzeszowie, Biuro Powiatowe w Tarnobrzegu

 

Maciej Latos

woj. kujawsko-pomorskie

zgłoszony przez Stowarzyszenie Polski Klub ROLNIK FARMER ROKU  

 

Agata i Krzysztof Niebrzydowscy

woj. warmińsko-mazurskie

zgłoszeni przez Warmińsko – Mazurski ODR w Olsztynie

 

Damian Niedziela

woj. świętokrzyskie

zgłoszony przez Świętokrzyski ODR w Modliszewicach

 

Małgorzata i Leszek Olszewscy

woj. kujawsko-pomorskie

zgłoszeni przez Stowarzyszenie Polski Klub ROLNIK FARMER ROKU

 

Marian Pankowski

Przedsiębiorstwo  Rolniczo – Hodowlane GAŁOPOL Sp. z o.o.

woj. wielkopolskie

zgłoszone przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Biuro Dyrektora Generalnego

 

Anna Sienkiewicz

woj. podlaskie

zgłoszona przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT Białystok

 

Maria i Wiesław Sobczak

woj. zachodniopomorskie

zgłoszeni przez Zachodniopomorski ODR w Barzkowicach, O. Koszalin, PZDR w Świdwinie

 

Gabriela i Krzysztof Stachowicz

woj. dolnośląskie

zgłoszeni przez Stowarzyszenie Polski Klub ROLNIK-FARMER ROKU

 

Ewa i Rafał Stączek

woj. podkarpackie

zgłoszeni przez Podkarpacką Izbę Rolniczą w Trzebownisku

 

Danuta i Zygmunt Stromscy

woj. pomorskie

zgłoszeni przez Pomorski ODR w Lubaniu

 

Michał Sznajder

woj. dolnośląskie

zgłoszony przez Dolnośląski ODR we Wrocławiu

 

Agnieszka Taraszkiewicz

Winnica Bona Terra 

woj. kujawsko-pomorskie

zgłoszona przez Kujawsko-Pomorski ODR w Minikowie, PZDR w Lipnie

 

Mieczysława Tylka

woj. podkarpackie

zgłoszona przez Podkarpacki ODR w Boguchwale

 

Waldemar Wierzbowski

woj. warmińsko-mazurskie

zgłoszony przez Warmińsko-Mazurski ODR w Olsztynie

 

Ewa i Mariusz Ziemniak

woj. kujawsko-pomorskie

zgłoszeni przez Kujawsko-Pomorski OR ARiMR w Toruniu