• Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


  • Witamy!
    Witamy!


    Witamy na stronie


    Stowarzyszenia Polski Klub

    ROLNIK FARMER ROKU

     

    organizatora

     

    Ogólnopolskiego Konkursu

    "ROLNIK FARMER ROKU"


Trawa wizytacja finalistów XXIV edycji Konkursu

Od lipca 2017 roku trwa wizytowanie gospodarstw finalistów XXIV edycji Konkursu.

 

Do końca czerwca 2017 roku wpłynęło ponad 300 zgłoszeń kandydatów do tytułu ROLNIK-FARMER ROKU. Kapituła Konkursu, po przeanalizowaniu nadesłanych materiałów i zasięgnięciu dodatkowych opinii, wyłoniła 28 finalistów. Każdego z finalistów odwiedzą przedstawiciele Kapituły Konkursu, którą tworzą przedstawiciele Stowarzyszenia „Polski Klub ROLNIK – FARMER ROKU”, uniwersytetów przyrodniczych, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Nieruchomości Rolnych oraz niezależni eksperci. Zakończenie wizytacji finalistów zaplanowano na koniec września.

 

 

Finaliści XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu ROLNIK-FARMER ROKU:

 

Paweł Chamier-Gliszczyński

woj. pomorskie

zgłoszony przez Pomorski ODR w Lubaniu

 

Ewa i Wojciech Chwalisz

woj. kujawsko-pomorskie

zgłoszeni przez Kujawsko-Pomorski ODR w Minikowie, PZDR w Inowrocławiu

 

Czajkowski Maciej

woj. kujawsko-pomorskie

zgłoszony przez Stowarzyszenie Polski Klub ROLNIK-FARMER ROKU

 

Jolanta i Jarosław Dobrowolscy

woj. mazowieckie

zgłoszeni przez Mazowiecki ODR w Warszawie, O. Siedlce

 

Łukasz Drzazga

woj. wielkopolskie

zgłoszony przez Wielkopolski ODR w Poznaniu

 

Dariusz Florek i Krzysztof Florek

Gospodarstwo Ogrodnicze S.C.

woj. świętokrzyskie

zgłoszeni przez Świętokrzyski ODR w Modliszewicach, PZDR w Busku-Zdroju

 

Mirosława i Kazimierz Grodzcy

woj. wielkopolskie

zgłoszeni przez Wielkopolski ODR w Poznaniu

 

Jacek Jasiński

woj. warmińsko-mazurskie

zgłoszony przez Warmińsko-Mazurski ODR w Olsztynie

 

Beata i Piotr Kondraccy

woj. lubelskie

zgłoszeni przez Lubelski ODR w Końskowoli

 

Hanna i Krzysztof Kowalscy

woj. mazowieckie

zgłoszeni przez Mazowiecki OR ARiMR w Warszawie, BP w Nowym Dworze Mazowieckim

 

Rafał Krzyżanowski

woj. mazowieckie

zgłoszony przez Mazowiecki ODR w Warszawie, O. Radom, PZDR w Grójcu

 

Marzena i Jacek Kujawa

woj. kujawsko-pomorskie

zgłoszeni przez Kujawsko-Pomorski OR ARiMR w Toruniu

 

Antoni Kwiatkowski

woj. warmińsko-mazurskie

zgłoszony przez Warmińsko-Mazurski ODR w Olsztynie

 

Jacek Mazur

woj. podkarpackie

zgłoszony przez Podkarpacką Izbą Rolniczą w Trzebownisku

 

Jerzy Mianowski

woj. mazowieckie

zgłoszony przez Stowarzyszenie Polski Klub ROLNIK-FARMER ROKU

 

Dominik Nogajczyk

woj. świętokrzyskie

zgłoszony przez Świętokrzyski OR ARiMR w Kielcach, BP w Pińczowie

 

Agnieszka Kobryń-Pietraszewicz i Jacek Pietraszewicz

woj. świętokrzyskie

zgłoszeni przez Świętokrzyską Izbą Rolniczą w Kielcach

 

Marzena i Krzysztof Rajtar

woj. zachodniopomorskie

zgłoszeni przez Zachodniopomorski ODR w Barkowicach, O w Koszalinie

 

Mikołaj Sambór

woj. świętokrzyskie

zgłoszony przez Świętokrzyski ODR w Modliszewicach, PZDR w Kazimierzy Wielkiej

 

Wiesław Skop

woj. dolnośląskie

zgłoszony przez Dolnośląski ODR we Wrocławiu, PZDR w Złotoryi

 

Spółdzielnia Producentów Ziarna Zbóż i Roślin Oleistych AGRO-KŁOS

woj. kujawsko-pomorskie

zgłoszeni przez Kujawsko-Pomorski ODR w Minikowie

 

Maria i Marian Stenzel

woj. pomorskie

zgłoszeni przez Pomorski OR ARiMR w Gdyni

 

Norbert Styrc

COBORU Stacja Doświadczalna Oceny Odmian

woj. śląskie

zgłoszony przez Śląską Izbą Rolniczą w Katowicach

 

Tęcza Andrzej i Magdalena, Tęcza-Maciejewska Edyta

woj. kujawsko-pomorskie

zgłoszeni przez Kujawsko-Pomorski ODR w Minikowie

 

Józef Wojewódzki

woj. mazowieckie

zgłoszony przez Mazowiecki ODR w Warszawie, PZDR w Sokołowie Podlaskim

 

Dorota Wyrobek

woj. dolnośląskie

zgłoszona przez Dolnośląski ODR we Wrocławiu

 

Regina i Jarosław Zasuń

woj. kujawsko-pomorskie

zgłoszeni przez Kujawsko-Pomorski ODR w Minikowie, PZDR w Grudziądzu

 

Anna i Tadeusz Zatylny

woj. wielkopolskie

zgłoszeni przez Wielkopolski ODR w Poznaniu

 

Galeria zdjęć z wizytacji gospodarstw finalistów